Електрик Харків

Електрик Харків

Проблеми з електрикою? Немає світла в квартирі (в будинку, в офісі, в магазині)? Або необхідно замінити стару електропроводку на нову? Рішення - є!
 
Рішення будь-яких завдань по усуненню несправностей електропроводки, заміні або монтажу нової електропроводки. А також установка, заміна електрофурнітури (автоматів, розеток, вимикачів, приладів освітлення); підключення побутових електроприладів, та інші послуги електрика.
Замовлення послуг - виклик електрика
- Виклик електрика здійснюється по телефону: тел. (050) 923-64-54, тел. (093) 728-78-79, тел. (096) 702-56-90. (Також можна замовити зворотній дзвінок і електрик передзвонить - послуга безкоштовна.)
- Час приїзду обирається виходячи з побажань клієнта (з урахуванням поточних замовлень електрика).
- Орієнтовна вартість послуг озвучується відразу, під час оформлення заявки.
- За годину до приїзду електрик передзвонить для підтвердження замовлення.

Графік роботи:
  - прийом замовлень та консультації електрика по телефону з 8.00 до 22.00
  - виїзд електрика на дім з 9.00 до 21.00.
Працюємо щодня без перерви та вихідних..
Виїзд електрика здійснюється в будь-який район Харкова (Олексіївка, Салтівка, Північна Салтівка, Нові дома, Павлово Поле, Залютино, Нова Баварія, сел. Жуковського, ХТЗ, та ін.).

Виклик електрика - безкоштовний

Виїзд фахівця для проведення вимірювань і складання кошторису - безкоштовний. При ремонтних роботах оплата здійснюється в разі усунення заявленої несправності. Якщо з яких-небудь причин відсутня можливість усунути несправність в той же день, оплачуються тільки роботи з діагностики, а електрик запропонує найбільш оптимальний спосіб вирішення проблеми і терміни проведення необхідного комплексу робіт.

Якість послуг

Надійність і безпека електропроводки в першу чергу залежить від правильного розрахунку її схеми і характеристик, параметрів кабелю, захисної автоматики. Всі виконувані роботи проводяться згідно з вимогами діючих правил і нормативних актів, дотримання яких, а також сумлінне ставлення до виконуваної роботи, гарантує справну роботу електропроводки в процесі її експлуатації.

Працюємо без посередників

Відсутність посередників сприяє економії бюджету, дозволяє максимально швидко і ефективно виконувати поставлені завдання. Здійснюючи пряму комунікацію, електрик відразу здатний розібратися в суті питання, провести професійну консультацію, запропонувати оптимальні варіанти вирішення. Завдяки цьому, можна отримувати кваліфіковані послуги, не витрачаючи при цьому додаткові кошти.

  Важливо! До монтажу електропроводки слід ставитися серйозно. Електропроводка повинна бути електро- і пожежнобезпечною, та відповідати вимогам діючих нормативних документів (ПУЕ *, ПТЕ **, ПТБ ***).
Електрик - це не та людина, яка може "скрутити два дроти", а кваліфікований фахівець, який має відповідну освіту, необхідні знання та навички роботи; фахівець, здатний спроектувати схему майбутньої електропроводки та виконати правильний монтаж. Пам'ятайте, надійність і в першу чергу безпека електропроводки безпосередньо залежить від рівня знань та особистих якостей людини, що виконує електромонтаж.
* ПУЕ - Правила улаштування електроустановок, ** ПТЕ - Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів, *** ПТБ - Правила техніки безпеки при експлуатації електроустановок споживачів.

Послуги електрика:

  Монтаж, заміна електропроводки
Монтаж нової, заміна старої проводки; розрахунок оптимальної схеми електропроводки, розрахунок необхідних параметрів кабелю і електрофурнітури.
Ремонтні роботи
Пошук та усунення несправностей в лініях електропроводки, проведення ремонтних і профілактичних робіт в електрощитах, монтажних коробках, та інші ремонтні роботи.
 
  Підключення побутової техніки
Підключення до електромережі електроприладів підвищеної потужності (електричних плит, водонагрівачів, пральних машин, електричних котлів, та ін.).
Збирання та установка люстр, світильників
Монтаж усіх типів приладів освітлення (люстр, бра, вбудованих світильників, світлодіодних стрічок), їх зборка та підключення. Установка на стелі, стінах; в пластику, гіпсокартоні та ін.
 
  Установка електрофурнітури
Установка та заміна електричних розеток, вимикачів, диммеров (регуляторів освітлення), автоматичних регуляторів системи "тепла підлога".
Установка автоматів струму, реле напруги, ПЗВ
Розрахунок і установка необхідних засобів захисту (захист електропроводки, електроприладів, захист від ураження електричним струмом).
 
З докладним переліком послуг електрика, а також їх вартістю, можна ознайомитися в розділі "ціни на послуги". Або зателефонувавши за телефоном:тел. (050) 923-64-54, тел. (093) 728-78-79, тел. (096) 702-56-90.
А чи знаєте Ви?
=> Основною причиною поломки побутових електроприладів, і мабуть, найбільш небезпечною, є перевищення напруги в мережі. Як результат - прилад іноді в буквальному сенсі "згорає". У більшості випадків, такий електроприлад вже не підлягає ремонту, або ремонт зажадає значних коштів. Убезпечити себе від негативних наслідків можна, - для цього достатньо встановити автомат захисту від перенапруги - реле напруги (т.зв. "бар'єр"). Зробити правильний вибір, а також виконати монтаж такого автомата допоможе наш електрик.
=> Кожен електрик повинен мати кваліфікаційну групу з електробезпеки, мати відповідне посвідчення, а також проходити щорічну перевірку на знання ПУЕ (правила улаштування електроустановок), ПТЕ ЕС (правила технічної експлуатації електроустановок споживачів), ПБЕ ЕП (правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів), ППБ (правила пожежної безпеки) та ін.